Gashi pozon gjysmë i zhveshur, imazhin e ndan me ndjekësit në Instagram

Gashi pozon gjysmë i zhveshur, imazhin e ndan me ndjekësit në Instagram

Gashi ka realizuar foto gjysmë i zhveshur.

Reperi shqiptar Gashi po vazhdon të jetë aktiv në rrjete sociale, sidomos në Instagram, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ai e ka publikuar një imazh ku shfaqet gjysmë i zhveshur dhe ka zbuluar tatuazhet e shumta që ka në trup.

Kujtojmë se Gashi është një ndër emrat shumë të dashur për publikun shqiptar dhe se asnjëherë nuk ka harruar të tregoj se nga vjen.

Ai ndër tatuazhet që ka në trup e ka edhe emrin e shtetit të Kosovës./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *