Kështu e filloi javën e ditëlindjes Dua Lipa

Kështu e filloi javën e ditëlindjes Dua Lipa

Dua Lipa këto ditë feston ditëlindjen.

Dua Lipa e ka nisur qysh herët festën për ditëlindje, e cila këtë vit duket se do të jetë e paharruar për të, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka postuar disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat u shfaq mbi dritare të vetirës, teksa po gjendej në rrugë.

“Java e ditëlindjes dhe unë po mbahem për jetë të dashur”, ka shkruar Dua, e cila nesër (22 gusht) feston ditëlindjen.

Për ndryshe, krahas sukseseve që shënoi këtë vit në profesion, këngëtarja së fundi u komentua për ndarjen nga Isaac Carew dhe romancën e re me Anwar Hadid. /Lajmi.net/

Foto: 1

Foto: 2

Foto: 3

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *