Maluma konfirmon bashkëpunimin me artistin e njohur

Maluma konfirmon bashkëpunimin me artistin e njohur

Maluma ka zbuluar detajet e këngës së re.

Maluma, përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se po vjen me këngë të re, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe, këngëtari për projektin e ri ka bashkuar forcat me J Balvin, ndërsa kënga titullohet “Que Pena”.

Këtij projekti, dy artistët e njohur do t’ia shoqërojnë edhe videoklipin, pamje nga i cili kanë shkëputur në rrjete sociale.

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur kësaj radhe Maluma dhe J Balvin. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *