E dinim që s’flisnin por ajo çfarë bëri Noizy për Oriolën habiti të gjithë

E dinim që s’flisnin por ajo çfarë bëri Noizy për Oriolën habiti të gjithë

Noizy e ka bërë veprimin e papritur për Oriola Marashin.

Noizy dhe Oriola nuk i kanë pasur raportet e mira së fundmi, shkruan lajmi.net.

Faktikisht të gjithë e kanë ditur se dyshja as që nuk flisnin me njëri-tjetrin, e veprimi i fundit që e ka bërë reperi i ka habitur të gjithë.

Bëhe fjalë për disa postime në Instastory, ku mes vajzave të tjera, kishte publikuar edhe dy foto të Oriolës, e veshur me linjën e tij të rrobave.

Ky veprim bën disi të ditur se raportet e tyre po rregullohen. Noizy e Oriola dikur kanë qenë miq shumë të mirë./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *