Futbollisti kosovar që i shënoi Interit ndryshon skuadër

Futbollisti kosovar që i shënoi Interit ndryshon skuadër

Sulmuesi i Kosovës, Leotrim Kryeziu ka ndryshuar skuadër.

Tashmë futbollisti në fjalë është huazuar te skuadra e Chiassos në Ligën e Dytë zvicerane.

Kryeziu është futbollist i Luganos në elitën e futbollit zviceran dhe është transferuar te kjo skuadër një vit më parë nga Drita e Gjilanit.

Lajmi është konfirmuar nga vetë futbollisti në rrjetet sociale.

Në ndeshjet parasezonale Kryeziu arriti t’i shënoj skuadrës së madhe italiane, Inter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *