Gjysmë e zhveshur, Anxhelina publikon videon ku bën lëvizje joshëse

Gjysmë e zhveshur, Anxhelina publikon videon ku bën lëvizje joshëse

Anxhelina duke joshëse në videon e re të publikuar në Instagram.

Anxhelina Hadërgjonaj i ka provokuar ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shihet gjysmë e zhveshur dhe me lëvizjet që bën duket tejet joshëse në videon që e ka postuar para pak minutash në Instagram.

Anxhelina sa i përket karrierës po e vazhdon jashtë vendit, e shpesh po e shohim duke u shoqëruar me emra të njohur botëror.

Ajo është mike e afërt me grimerin Ariel andaj ka darkuar në të njëjtën tavolinë edhe me motrën e Kim Kardashian./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *