Modelja shqiptare heq bikinit në pjesën e sipërme, foton e publikon në rrjet

Modelja shqiptare heq bikinit në pjesën e sipërme, foton e publikon në rrjet

Modelja shqiptare nuk i duron dot rrobat në trup.

Modelaja e njohur shqipare, njëherësh ish-Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini, aktualisht ndodhet me pushime në Ibiza, shkruan lajmi.net.

Nga atje ajo me ndjekësit në Instagram ka ndarë foto të ndryshme, e në një të fundit duket më joshëse se kurrë më parë.

Kjo pasi ajo ka hequr bikinit në pjesën e sipërme dhe ka mbajtur gjoksin me duar, kështu duke marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve të shumtë./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *