E veshur si princeshë në fotosesionin para dasmës, Afrona i bën dedikim dashurie Bleros

E veshur si princeshë në fotosesionin para dasmës, Afrona i bën dedikim dashurie Bleros

Afrona ka ndarë imazhe të reja nga seti fotografik realizuar para dasmës.

Afrona Dika ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të reja nga fotosesioni që ka realizuar pak kohë para dasmës.

E veshur me fustan të bardhë, Afrona dukej për mrekulli në fotografitë që i realizoi buzë detit.

Këtyre imazheve, ajo ia shtoi mbishkrimin “Buzëqeshja është forma më e bukur e secilës grua….Blero Muharremi, Të dua”.

Për ndryshe, Blero Muharremi dhe Afrona Dika do të kurorëzojnë dashurinë me martesë më 21 shtator. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *