Flori Mumajesi sot feston ditëlindjen, kaq vjeç u bë

Flori Mumajesi sot feston ditëlindjen, kaq vjeç u bë

Flori Mumajesi sot feston ditëlindjen.

Dita e sotme është shumë e veçantë për kantautorin, Flori Mumajesi, pasi me këtë datë feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Flori sot ka mbushur plot 37 vjet jetë, gjatë të cilave numëron suksese të mëdha në karrierën e tij si artist.

Këngëtari kohët e fundit nuk ka qenë aktiv me projekte muzikore dhe në rrjete sociale, por fansat e tij presin me padurim të dëgjojnë diçka të re nga Flori.

Për ndryshe, Flori Mumajesi para se të ‘zhdukej’ nga rrjetet sociale, u komentua shumë për jetën private. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *