Rina Balaj duket ‘përvëluese’ në rroba-banjo

Rina Balaj duket ‘përvëluese’ në rroba-banjo

Rina Balaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi atraktive në bikini.

Rina Balaj ka publikuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq tejet e ‘nxehtë’, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte veshur një palë bikini ngjyrë leopardi, ndërsa vuri në plan të parë këmbët seksi dhe belin e sheshtë.

Kujtojmë se “Ideal” titullohet projekti i fundit muzikor nga Rina Balaj, ndërsa po punon rreth këngëve të reja. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *