Aktori i njohur turk befason të gjithë me imazhin e ri

Aktori i njohur turk befason të gjithë me imazhin e ri

Burak Ozcivit është një aktor i simpatizuar edhe nga publiku kosovar.

Burak Ozcivit ka bërë emrin e tij të njohur edhe për publikun shqiptar me serialin ‘Kara Sevda’ një serial ky që bëri bujë në gjithë botën, shkruan lajmi.net.

Është bërë një kohë që turku nuk është i angazhuar me ndonjë projekt të ri televiziv, dhe që nga përfundimi i ‘Kara Sevda’ ai ka filluar të ndryshoj imazhin, aktori ka rritur flokët.

Buark minuta më parë mori mijëra pëlqime në fotografinë e publikuar në Instagram ku duket shumë atraktiv me imazhin e  ri. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *