Bim Bimma dhe Lyrical Son publikojnë këngën “Still e dua”

Bim Bimma dhe Lyrical Son publikojnë këngën “Still e dua”

Bim Bimma dhe Lyrical Son sapo publikuan këngën e re.

Bim Bimma dhe Lyrical Son kanë bashkuar forcën për këngën e re me titull “Still e dua”, shkruan lajmi.net.

Dy reperët, këtë projekt e kanë lansuar vetëm në versionin audio, për mix/masterin e së cilës u kujdes Faton Dolaku.

Në linkun e mësipërm mund ta dëgjoni “Still e dua”, kënga më e re nga Bim Bimm dhe Lyrical Son. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *