Çmimi marramendës i fustanit që Dua Lipa e veshi për ditëlindje

Çmimi marramendës i fustanit që Dua Lipa e veshi për ditëlindje

Fustani që Dua e kishte veshur për ditëlindje, kap shifra marramendëse.

Dua Lipa dy ditë më parë festoi ditëlindjen, më 22 gusht ajo mbushi 24 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja për ditëlindje udhëtoi me të dashurin në Malibu, por gjatë mbrëmjes festës iu bashkuan edhe miqtë e tyre.

Ajo dukej mahnitëse në darkën e ditëlindjes, teksa kishte veshur një fustan kuq e zi, me figurën e buzëve tek gjoksi.

Sipas faqes “What they wearin”, ky fustan kap kushton hiç më pak se 3.990 euro dhe është i markës “YSL”.

Për ndryshe, Dua Lipa është duke punuar për finalizimin e albumit të ri. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *