Pak para dasmës, Jonida përjeton një humbje të madhe

Pak para dasmës, Jonida përjeton një humbje të madhe

Jonida Vokshi po përjeton një humbje të madhe.

Moderatorja shqiptare, Jonida Vokshi ka pak muaj që e bëri publike lidhjen me Besnik Krapin, shkruan lajmi.net.

Çifti kanë vendosur që dashurinë ta kurorëzojnë me martesë gjatë muajit shtator.

Jonida kishte një qen, që e donte shumë dhe e quante Bimba, por përmes një statusi ajo njoftoi se e ka humbur atë.

“Gjysmen e jetes sime e kam kaluar me ty Bimbushe😢 Me mesove cfare eshte dashuria pa kushte! Sa me mungon,e sa shume do me mungosh😢
E shtrenjta ime,e vogla ime!
Do jesh pjese e zemres sime dhe kujtimi i diteve aq te lumtura qe me ke falur.🙏🏻Do te te mbaj gjithmone me vete!❤️”, janë fjalët e Jonidës. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *