Futbollisti i njohur kapet ‘mat’ me një brune, dalin pamjet

Futbollisti i njohur kapet ‘mat’ me një brune, dalin pamjet

Futbollisti i njohur është kapur duke e ‘tradhtuar’ gruan.

Futbollisti i njohur, Wayne Rooney, është kapur ‘mat’ nga paparacët me një tjetër grua në krahë, shkruan lajmi.net.

Mediat e huaja bëjnë të ditur se pas 7 orësh festë Rooney u fotografua duke hyrë në ashensorin e hotelit me një vajzë brune. E gjitha kjo erdhi disa ditë pas humbjes 1-0 në qytetin kanadez, Vancouver.

Ai ka dalë me shokët dhe shihet duke pirë, në ndërkohë paparacët e kanë kapur në disa momente ku u shfaq tejet i afërt me këtë brune./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *