Rona Nishliu sot feston ditëlindjen, ja sa vjet ka mbushur

Rona Nishliu sot feston ditëlindjen, ja sa vjet ka mbushur

Këngëtarja e njohur, Rona Nishliu sot feston ditëlindjen e saj.

Këngëtarja e shumë talentuar, Rona Nishliu sot feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Me rastin e kësaj dite të veçantë për të ajo ka pranuar urime të shumta nga familjarë e miq të cilët kanë zgjedhur fjalë të ëmbla për ta uruar.

Rona, sot mbushi 33 vjetorin e lindjes, vite këto me plot suksese dhe e rrethuar me njerëz të dashur. Kujtojmë se zëri i saj i mahnitshëm ka rrëmbyer shumë zemra por ajo ka kohë që nuk ka sjellur diçka të re për publikun./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *