I vuri kapakun! Stresi sapo ia bëri me dije Keisit se s’ka shanse të kthehen më bashkë

I vuri kapakun! Stresi sapo ia bëri me dije Keisit se s’ka shanse të kthehen më bashkë

Prej disa javësh, kryefjala e mediave është bërë ndarja e bujshme e reperit Stresi me partneren e tij, Keisin.

Vetëm një muaj pasi Stresi u lirua nga burgu, mes dyshes nisën problemet. Ata i hoqën të gjitha fotot me njëri-tjetrin, nuk ndiqeshin më në Instagram dhe Keisi u largua për në Kanada.

Ata nisën thumbimet për njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe pak ditë më parë, Keisi publikoi një video me fjalët e këgës në sfond:

“Po e tepron tepër. Para meje bën gjeste me tjetrën. Pse përlahesh e bërtet kur krejt fajet i ke vet. Se kemi mujt me qenë perfekt”.

Të gjithë nisën të aludonin se këto fjalë i drejtoheshin Stresit, ndërsa ky i fundit i është përgjigjur me një tjetër video.

Video Player

“Nuk ka shans me kon mo”, thotë reperi ndërkohë që në sfond dëgjohej kënga e Elvana Gjatës, “Mike”.

Me këtë video, Stresi ia bëri njëherë e mirë të ditur Keisit se gjërat mes tyre kanë përfunduar me të vërtetë kësaj here dhe se ata s’do të rikthehen më bashkë.

Ne shpresojmë të jetë një vendim i nxituar i momentit, dhe çiftin ta shohim sa më shpejt në krahët e njëri-tjetrit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *