Camila Cabello dhe Shawn Mendes gati shkëmbyen puthje gjatë performancës në “VMA”

Camila Cabello dhe Shawn Mendes gati shkëmbyen puthje gjatë performancës në “VMA”

Camila Cabello dhe Shawn Mendes kanë dhuruar plot emocion me performancën në “MTV VMA”.

Mbrëmë u mbajt edicioni i ri i “MTV VMA”, ku u ndanë çmimet për emrat më të suksesshëm të industrisë së muzikës, shkruan lajmi.net.

Taylor Swift dhe Ariana Grande janë triumfueset e ceremonisë së këtij viti, ndërsa një çmim e mori edhe shqiptarja Bebe Rexha.

Në mesin e artistëve që performuan në këtë mbrëmje, ishin edhe çifti Camila Cabello dhe Shawn Mendes.

Dyshja performuan me plot emocion këngën “Senorita”, ndërsa në një moment ishin gati të putheshin.

Për të parë performancën e plotë të Camila Cabellos dhe Shawn Mendes klikoni në linkun e mësipërm. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *