Kjo është e dashura e Llunit

Kjo është e dashura e Llunit

Lluni ka pak kohë që ka nisur një lidhje dashurie.

Reperi nga “PINT”, Lluni ka qenë çdo herë i rezervuar sa i përket jetës private, shkruan lajmi.net.

Burime të lajmi.net marrin vesh se reperi ka nisur një lidhje dashurie me Erisa Berishën. Madje, për ta bërë më serioze lidhjen, Lluni e ka prezantuar të dashurën edhe me familje.

Në fotografitë e mëposhtme mund të themi pa mëdyshje se reperi është me fat për të dashurën që ka në krah.

Sa i përket projekteve muzikore, “Rick Ross” titullohet projekti i fundit muzikor nga Lluni në bashkëpunim me MC Kreshën dhe Lyrical Son. /Lajmi.net/

Foto: 1

Foto: 2

Foto: 3

Foto: 4

Foto: 5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *