Morena bën një ndryshim në Instagram, tregon arsyen

Morena bën një ndryshim në Instagram, tregon arsyen

Morena Taraku ka habitur të gjithë me veprimin që bëri në Instagram.

Morena Taraku ka hequr të gjithë miqtë nga Instagrami, përveç llogarisë së qenit të saj, shkruan lajmi.net.

Ajo llogarit afro 1 milion ndjekës, por vendosi që të mos e ndjek asnjë prej tyre dhe përmes një postimi e tregoi arsyen për këtë veprim.

“Por pasi jeni kaq te kujdeshem ndaj meje do jap edhe une pak shpjegim per ju…@boo_moi me besoni eshte miku me real dhe me besnik qe kam, keshtu qe vendosa ta bej te famshem @boo_moi parase gjithe ata qe perkraha deri sot-..”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Morena Taraku është “Swag”, ndërsa po përgatit këngë të reja. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *