Diellza Kolgeci në pushime me familjen, Fisi publikon portretin e bukur

Diellza Kolgeci në pushime me familjen, Fisi publikon portretin e bukur

Diellza Kolgeci është duke pushuar me familjen e saj.

Modelja e njohur shqiptare, Diellza Kolgeci ka zgjedhur ditët e fundit të muajit gusht për t’i kaluar disa ditë pushimi me familjen e saj, shkruan lajmi.net.

Ishte Fisi ai i cili e ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagra, imazh në të cilin shihet së bashku me Diellzën dhe vajzën e tyre të vogël.

Në foton e postuar ata duken shumë të kompletuar./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *