Mësohet data e publikimit të duetit mes Loredanës dhe Meros

Mësohet data e publikimit të duetit mes Loredanës dhe Meros

Loredana po sjell projektin e ri muzikor.

Loredana Zefi ka bashkuar forcat me Meron për projektin e ri muzikior, titulli i të cilit do të jetë “Kein Plan”, shkruan lajmi.net.

Reperja ka publikuar imazhe nga prapaskenat e klipit të këngës, ku edhe e zbuloi datën e publikimit të saj.

“Kein Plan” do të publikohet më 6 shtator, ndërsa fansave u mbetet të shohin se çfarë kanë përgatitur këtë herë këta dy artistë.

Për ndryshe, “Eiskalt” titullohet projekti i fundit nga Loredana, të cilin e solli në bashkëpunim me Mozzikun. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *