Pasioni i Labit, nesër episodi i rradhës nga Bon Zo

Pasioni i Labit, nesër episodi i rradhës nga Bon Zo

Episodi i fundit i produksionit të Bon Zo i kushtohej fitnessit, një prej sporteve që është bërë më IN kohët e fundit. Protagonisti ynë nga Gostivari, Labinot Solejmani na foli më shumë për këtë sport, garat dhe gjithashtu na demostroi disa ushtrime gjatë një seance rutinore të tij.

Para se të publikohet nesër episodi i ri, hidhini një sy Labit, mbase do ua shtojë dëshirën për fitness! /BonZo/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *