Anxhela Peristeri konfirmon: Një këngëtar pjesë e klipit të ri

Anxhela Peristeri konfirmon: Një këngëtar pjesë e klipit të ri

Anxhela Peristeri është duke punuar për projektin e saj të ri muzikor.

Anxhela Peristeri me disa imazhe të publikuara në vello ka paralajmëruar këngën e saj të re e cila pritet të publikohet së shpejti, shkruan lajmi.net.

Së fundmi në një video të publikuar në llogarinë e saj në Instagram këngëtarja ka pyetur ndjekësit e saj “Si do donit të ishte kënga ime e re? Dhe a e gjeni dot personazhin që do shfaqet në fund të klipit ( kengetar)?”.

Pas bashkëpunimit të fundit me Gold Ag ‘Fiksim’ mbetet të shihet se më cilin artist do jetë bashkëpunimin i radhës nga Anxhela Peristeri. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *