Genc Prelvukaj ndan imazhe me Eni Koçin nga pishina

Genc Prelvukaj ndan imazhe me Eni Koçin nga pishina

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi po kalojnë pushimet së bashku.

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë duke shijuar ditët e fundit të stinës së verës së bashku para se t’i rikthehen skenës muzikore përsëri me këngët e paralajmëruara, shkruan lajmi.net.

Është këngëtari ai i cili ka publikuar një fotografi së bashku me të dashurën në një pishinë dhe afër imazhit ai la edhe një shkrim romantik “Gëzuar Eni sepse çdo ditë e jona bashkë është festë”.

Sa i përket muzikës dyshja kanë paralajmëruar projekte të reja, Genci është në finalizimin e albumit ndërsa Eni në muajin shtator pritet të vjen me një video projekt të ri. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *