Lorena Haliti e nxehtë me pozat në bikini

Lorena Haliti e nxehtë me pozat në bikini

Lorena Haliti ka ndarë me ndjekësit imazhe nga fotosesioni i fundit.

Lorena Haliti orë më parë ka publikuar disa fotografi nga fotosesioni i saj i fundit i realizuar në plazhet e Miamit me të cilën arriti të marr përsëri vëmendjen e publikut, shkruan lajmi.net.

Modelja shqiptare e cila po jeton në Amerikë në fotografitë e publikuara është shfaqur në bikini dhe ajo çfarë ‘rrëmben’ syrin janë vijat trupore, bukuroshja zotëron një bel të hatashëm.

Muajt e fundit Lorena ka qenë mjaft e pranishme në mediat rozë kjo për shkak se dukej shumë e ‘nxehtë’ në klipin e këngës së Ledrit ‘Rio’. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *