Dhurata e Dafina Zeqirit për fansat e saj

Dhurata e Dafina Zeqirit për fansat e saj

Dafina Zeqiri ka zbuluar befasinë që ka përgatitur për fansat.

Dafina Zeqiri përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur që nesër lansohet kënga e re, shkruan lajmi.net.

Duke falënderuar fansat për një vit të jashtëzakonshëm, ajo tha se si dhuratë për fansat e saj është një këngë e re.

“Kapma dorën” do të titullohet projekti i fundit i Dafinës, i cili publikohet nesër (e diele) në orën 18:00.

“Epo, çdo rikthim i mirë ka nevojë për besimtarë të vërtetë”, John Boehner.

Faleminderit te gjitheve per kete vit te jashtezakonshem, fansat e mi te dashur qe keni besu ne Dafinen, bashkpunetoret e mi, koleget, partnerat dhe posaqerisht familjen dhe shoqerine.
Si perfundim i nje kapitulli te ashtuquajtur “Comeback” po jua sjell nje dhurate per neser.

Ne bio eshte linku ku do te behet premiera e klipit tim te fundit muzikor me titullin “Kapma Doren” neser ne ora 18:00
Faleminderit te gjitheve”, ka shkruar Dafina.

Për ndryshe, “Bye Bye” titullohet kënga e fundit e Dafinës në bashkëpunim me Taynën. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *