E befasojnë në mes të rrugës për ditëlindje, Bebe Rexha ia thotë valles

E befasojnë në mes të rrugës për ditëlindje, Bebe Rexha ia thotë valles

Bebe Rexha mori një befasi të këndshme mbrëmë.

Bebe Rexha dje festoi ditëlindjen, me këtë rast këngëtarja mbushi plot 30 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Gjatë gjithë ditës, në adresë të Bebes kanë shkuar urime të shumta nga fansat e kolegët, të cilët ia uruan më të mirat asaj.

Në mbrëmje, atë e befasuan në mes të rrugës, ndërsa bashkë me një grup të madh, Bebe nisi vallen nën ritmet e këngës.

Video Player

Kujtojmë se për ditëlindjen e 30-të, Bebe Rexha publikoi këngën “Not 20 anymore” dhe nuk i kurseu paraqitjet provokuese. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *