Bim Bimma publikon bashkëpunimin me Albulenën dhe ErgeNR

Bim Bimma publikon bashkëpunimin me Albulenën dhe ErgeNR

Bim Bimma e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Edhe një tjetër këngë u publikua nga artisti i njohur shqiptar, Bim Bimma, shkruan lajmi.net.

Këtë herë ai ka bashkuar idetë me Albulenën dhe ErgeNR. “Mora Testin” titullohet kënga e cila fillimisht u ripërpunua nga Vesa Smolica.

Versioni origjinal i kësaj kënge është kënduar nga Nexhmije Pagarusha.

Me ‘beatin’ e kësaj kënge është marrë trike Beatz, ndërsa për miksimin dhe masterizimin u përkujdes Faton Dolaku./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *