Gjiko kujton kohën kur të tjerët bënin shaka me ambiciet e tij

Gjiko kujton kohën kur të tjerët bënin shaka me ambiciet e tij

Gjiko dhe Arbëri me sukses po ua mbyllin gojën kritikuesve.

Arbër Gjikolli vëllai i Gjikos dhe njëkohësisht producent dhe shef ekzekutiv i ‘RedBox’ ditë më parë ka marrë pllakatin e artë nga Youtube për arritjen e një milion abonentëve në Youtube, shkruan lajmi.net.

E këtij lajmi j’u gëzua pa masë edhe Gjiko i cili momente më parë në llogarinë e tij në Instagram publikoi një foto të vëllait të tij me pllakate dhe ia bashkëngjiti këtë shkrim:

“O mdoket qe u kon dje kur jem kon tvegjel edhe e kishim ni onder , shokt tan delshin me lujt na rrishim mrenda. Ti bojshe bita une gjujsha rrima , plot kan kesh me ambiciet tana ,shume here jom nxe dojsha me ju q* robt  po ti mthojshe “chill bro ju palojm me sukses” ëell bro fjalt e tua dolen te sakta  ti e meriton qdo send qe e gzon sot ne jete edhe 10.000.000 here ma shume . URIME”. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *