Gjira reagon lidhur me foton e Bebes: Nuk humbet morali për para e famë

Gjira reagon lidhur me foton e Bebes: Nuk humbet morali për para e famë

Gjira Kajtazi ka reaguar ashpërt lidhur me foton gjysmë nudo të Bebe Rexhës.

Ditë më parë Bebe Rexha e ka publikuar një foto me të cilën ngjalli shumë reagime, shkruan lajmi.net.

Në ditëlindjen e saj të 30-të, këngëtarja kishte zgjedhur ta publikoj një foto ku shfaqet veq me tanga, imazh ky i cili nuk u pëlqye nga të gjithë.

Ndër ata që e kanë kritikuar ka qenë edhe reperja Gjira Kajtazi e cila e ka publikuar foton e Bebes me një reagim më pas.

“Nuk ia vlen me humb fytyrën dhe moralin për pare dhe famë, është bërë monotone me të pasme dhe gjoks. Më ka marrë malli të dëgjoj një këngë me vëmendje se po e di që të gjithë kanë pare e Gucci”, ka shkruar ajo./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *