Adelina Tahiri e dhënë pas brendeve të njohura, këto janë blerjet e reja

Adelina Tahiri e dhënë pas brendeve të njohura, këto janë blerjet e reja

Adelina Tahiri ka treguar blerjet e reja.

Adelina Tahiri ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat tregoi blerjet e reja, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka publikuar disa video, në të cilat shfaq dy çanta të brendit “Chanel” si dhe një palë atlete “Balenciaga”.

Ajo njihet për blerje të tilla që bën vazhdimisht, e në të cilat padyshim se shpenzon shumë.

Për ndryshe, “Përgjithmonë” titullohet projekti i fundit muzikor nga Adelina Tahiri, këngë kjo e shoqëruar edhe me klip. /Lajmi.net/

Foto: 1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *