Dy ish-Missat pozojnë krah njëra-tjetrës, krenare me origjinën shqiptare

Dy ish-Missat pozojnë krah njëra-tjetrës, krenare me origjinën shqiptare

Dy ish- Miss Shqipëria kanë treguar se ndihen krenare me origjinën e tyre.

Adrola Dushi e cila ishte Miss Shqipëria në vitin 2012 është mike me Kristina Bakin e cila e ka marrë të njëjtin titull një vit më vonë, pra në 2013-ën, shkruan lajmi.net.

Ato i shohim shpesh bashkë teksa pozojnë krah njëra-tjetrës, e të dyja janë shumë të dashura për publikun.

Së fundmi ishte Adrola ajo e cila e ka ndarë në Instagram një foto me Kristinën dhe të dyja shihen të mbuluara me flamurin kombëtar.

“Prodhim shqiptar”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *