Këngëtari turk me të dashur 22 vite më të re në moshë

Këngëtari turk me të dashur 22 vite më të re në moshë

Rafet El Roman po kalon momente të këndshme me të dashurën.

Këngëtari i njohur turk, Rafet El Roman, thuhet se është në lidhje dashurie me një vajzë e cila është 22 vite më e re se ai, shkruan lajmi.net.

Vajza e cila quhet Gamze Davgana vjen nga qyteti i Izmirit dhe është 29 vjeçare.

Mediat turke i kanë publikuar fotot e tyre bashkë dhe çifti kanë zgjedhur t’i kalojnë pushimet në një nga plazhet e Turqisë.

Kujtojmë se Rafet El Roman është shumë i dashur për publikun dhe i suksessëm në muzikën që bën, e para një viti ka performuar para publikut në Prizren./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *