Këngëtarja shqiptare i la nën ‘hije’ të gjitha, shikojeni sa seksi duket

Këngëtarja shqiptare i la nën ‘hije’ të gjitha, shikojeni sa seksi duket

Këngëtarja e njohur i ka provokuar ndjekësit në Instagram.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, po e shijon shtatorin në Turqi, shkruan lajmi.net.

Ajo është duke u argëtuar në det dhe pozat në bikini nuk po mungojnë. Së fundmi i ka ndarë dy prej tyre në Instagram dhe duket tejet seksi.

Morena në një prej postimeve i ka vënë në fokus të pasmet e formësuara./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *