Pas ndarjes nga Keisi, Stresi ndryshon vendbanim dhe ja cilin vend zgjodhi për të jetuar

Pas ndarjes nga Keisi, Stresi ndryshon vendbanim dhe ja cilin vend zgjodhi për të jetuar

Ndarja e bujshme e Stresit dhe Keisit ka mërzitur fansat e çiftit dhe megjithëse nuk kanë folur publikisht për ndarjen, gjithçka që ndodhi këto ditë la të kuptohet se reperi dhe partnerja e tij s’janë më bashkë.

Madje, në rrjet qarkulloi një bisedë e cila mendohet të jetë biseda e fundit mes Stresit dhe Keisit.

Ata i uronin më të mirat njëri-tjetrit, duke u shprehur se do të duheshin gjithmonë, por të ndarë do të mund të funksiononin më mirë.

Pas ndarjes nga Keisi, reperi duket se ka vendosur të lërë pas gjithçka, ndaj ka marrë dhe një vendim të rëndësishëm në jetën e tij.

Stresi ka ndryshuar vendbanim dhe ka zgjedhur që tashmë të jetojë në Kosovë.

Reperi ka marrë shtëpi të re në Prishtinë, duke treguar publikisht në Instagram se tashmë ishte zyrtarisht banori më i ri i këtij qyteti.

“Ja dhe nje dite e ikur, histori, aventura te jetuara ! Kjo eshte Jeta , por prapëseprapë vjen nje moment në jetën e gjithsecilit që kerkon ndryshim. Ndonjëherë thjesht iken ! Mund të jetë një vend, person , biznes etj ! Shokët e vërtetë mbeten te njejte dhe pse mund te kesh vite,muaj e dite pa i pare ! Ata jane ne zemer, ne dite te bukura si dhe ato te veshtira! Prej Sot Jam Official Banori Me I Ri I Prishtines 🙏🙏🙏 Skini Degju Gjo Akoma Ca keni me degju Ne ditet Ne Vijim .”- shkruan Stresi në postim.

I urojmë suksese reperit në jetën e re që do të nisë në Prishtinë!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *