Si asnjëherë më parë, paparacët e fotografojnë Angela Merkelin në bikini

Si asnjëherë më parë, paparacët e fotografojnë Angela Merkelin në bikini

Paparacët e kanë fotografuar në bikini, kancelaren Angela Merkel.

Nëpër daljet e saj publike, kancelaren Angela Merkel e kemi parë të veshur me kostum ku edhe dukej tejet serioze, shkruan lajmi.net.

Mirëpo si rrallë herë ajo nga papracët është fotografua në bikini dhe fotografia tashmë po bën xhiro në rrjet.

Siç edhe shihet ajo ka shkuar t’i kalojë disa ditë pushimi, e duke qenë se të tillë nuk e kemi parë kurrë, fotografia është kthyer në një ndër më të përhapurat./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *