U gjykua se mori burrin maqedonas, Adelina i mëson djalit shqip dhe Jon na kënaqi

U gjykua se mori burrin maqedonas, Adelina i mëson djalit shqip dhe Jon na kënaqi

Pas martesës me biznesmenin maqedonas, Serioza Markov, Adelina Tahiri u vu në qendër të komentuesve.

Pjese më e madhe kundërshtonin këngëtaren për zgjedhjen e saj dhe e akuzonin se në këtë mënyrë humbiste gjuha dhe traditat e Shqipërisë.

Por mesa duket Adelina nuk ka aspak ndërmend të humbasë gjuhën shqipe, madje ja ka mësuar atë edhe Jonit.

Nëpërmjet disa videove që ka publikuar në Instastory, ajo ka zbuluar se vogëlushit i flet shqip dhe ai kupton shumë mirë.

Video Player

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *