A jeni gati? Morena Taraku po vjen me diçka mahnitëse

A jeni gati? Morena Taraku po vjen me diçka mahnitëse

Pas ‘Swag’ Morena duket se ka gati projektin e ri.

Morena Taraku me anë të disa postimeve që bëri në llogarinë e saj në Instagram ka paralajmëruar diçka të re për fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja në Instastory ka ndarë një shkrim në gjuhën angleze ku thotë “A jeni gati për diçka mahnitëse” mbete të shihet nëse bëhet fjalë për një tjetër projekt të ri muzikor.

Kujtojmë se kënga e saj e fundit me të cilën bëri rikthimin në skenën muzikore pas një pushimi të gjatë titullohet ‘Swag’ dhe tani numëron mbi një milion klikime në Youtube. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *