Remzifaik Selmani, futbollisti tetovar protagonisti i episodit të tetë në Bon Zo

Remzifaik Selmani, futbollisti tetovar protagonisti i episodit të tetë në Bon Zo

Sot në episodin e ri të produksionit të Bon Zo ju sjellim një djalë shumë ambicioz, punëtor, futbollist i dalluar i Renovës. Është Remzifaik Selmani, futbollisti i ri i cili për sa kohë ka qënë pjesë edhe e Ujpestit të Hungarisë, Shkëndijës së Tetovës dhe Llapit të Kosovës ka dhënë më të mirën nga vetja gjithmonë kur i është dhënë mundësia. Remi na flet për futbollin dhe pasionet e tij, me çfarë merret ai në kohë të lirë? Na ndiqni sonte në ora 20:00 në kanalin tonë zyrtar në you tube të Bon Zo!

/BonZo.info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *