Tayna realizon fotosesion me Fadil Berishën

Tayna realizon fotosesion me Fadil Berishën

Tayna ka pozuar për aparatin e Fadil Berishës.

Tayna ka pak ditë që ka nisur pushimet dhe si destinacion e ka zgjedhur Amerikën, shkruan lajmi.net.

Por, këto pushime, reperja i shfrytëzoi edhe për të realizuar fotosesion te fotografi i njohur shqiptar, Fadil Berisha.

Në rrjete sociale, ajo ka publikuar video, ku tregon prapaskenat e këtij fotosesioni, në të cilin u shfaq me një stil unik.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Tayna është “Bye Bye” në bshkëpunim me Dafina Zeqirin. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *