Ema Uka nis karrierën si modele në Nju Jork

Ema Uka nis karrierën si modele në Nju Jork

Ema Uka ka nisur një etapë të re në karrierë.

Ema Uka njihet për rolin e Lyrës në serialin “O sa mirë”, karakter me të cilin fitoi famë në publik, shkruan lajmi.net.

Ajo ka lënë anash profesionin e aktrimit dhe ka nisur karrierë në modelim, ku u shfaq në pistat e Nju Jorkut.

Ema është paraqitur në Javën e Modës në Nju Jork, e këtë gjë e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram.

Fotoja e Emës pranoi shumë komente nga ndjekësit, të cilët e uruan për këtë hap që ka marrë. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *