Kosovë – Çeki: Gjithçka gati, skuadrat testojnë fushën për herë të fundit

Kosovë – Çeki: Gjithçka gati, skuadrat testojnë fushën për herë të fundit

Ora 15:00 po afron dhe emocionet po rriten.

Kosova dhe Çekia do të përballen me njëra tjetrën, me fillim nga ora 15:00, në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

Skuadrat kanë zbritur në fushën e blertë për të testuar fushën për herë të fundit, para fillimit të takimit.

Tifozët kanë pritur me shumë ngrohtësi zbritjen e lojtarëve tanë në fushën e blertë, duke lënë të kuptohet se përkrahja, si gjithmonë, do të jetë maksimale.

Ky takim mund të jetë vendimtar për Grupin A të kualifikimeve drejt Euro 2020. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *