Buta e tepron, ndan një imazh mes këmbëve të një femre

Buta e tepron, ndan një imazh mes këmbëve të një femre

Buta njihet si një artist shumë kontrovers.

Buta pas një stinori shumë të angazhuat që pat i ka rezervuar vetes disa ditë për tu relaksuar dhe këtë pe bën bashkë me një femër identiteti i të cilës nuk dihet, shkruan lajmi.net.

Ai minuta më parë ka ndarë një imazh në llogarinë e tij në Instagram ku është ku në një pishinë është shfaqur mes këmbëve të një femre.

Mbetet të shihet çfarë ka planifikuar Buta pas bashkëpunimeve me Skerdin ‘Uzi’ dhe Gjikon ‘My Bro’ pasi ende nuk ka dhënë ndonjë informatë për projekte të reja. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *