Jonida Vokshi nga tribunat e ‘Fadil Vokrrit’: Mu çmend burri para dasmës

Jonida Vokshi nga tribunat e ‘Fadil Vokrrit’: Mu çmend burri para dasmës

Jonida Vokshi bashkë me Besnik Krapin përjetuan emocionet e Kosovës nga tribunat e stadiumit.

Jonida Vokshi ishte bashkë me të dashurin e saj Besnik Krapin në Kosovë për të përjetuar nga afër emocionet emocionet e lojës Kosovë-Çeki në ‘Tempullin’, ‘Fadil Vokrri’, shkruan lajmi.net.

Ajo gjatë ndeshjes ka publikuar një fotografi në Instastory ku shihet me një kapelë të Kosovës dhe ka shkruar “Mu çmend burri para dasmës’.

Aktorja dhe producenti kosovar priten ë kurorëzojnë dashurinë e tyre disa vjeçare me martesë gjatë këtij muaji. /Lajmi.net/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *