Martin Garrix ‘elektrizon’ publikun në Itali, pranon dhuratë nga Juventusi

Martin Garrix ‘elektrizon’ publikun në Itali, pranon dhuratë nga Juventusi

Koncerti i fundit i mbajtur nga Dj i njohur ishte në Itali.

Martin Garrix është një nga Dj më të famshëm në botë vitet e fundit kjo për shkak projekteve dhe bashkëpunimeve të suksesshme që ka bërë gjatë këtyre viteve e njëra nga to është edhe me Dua Lipën, shkruan lajmi.net.

Dj i cili muajt e fundit kishte pësuar lëndim në ligamentet e këmbës nuk kishte ndalur koncertet i fundit ishte në shtetin e Italisë ku edhe një herë dëshmoi pse është një nga më të kërkuarit.

Me të zbritur në Torino, Martin ka pranuar edhe një dhuratë nga klubi Juventus të cilën e publikoi në Instagram, artisti ka pranuar fanellat e para dhe të dyta t ë klubit italian. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *