U THA QË U NDANË, LOREDANËS DHE MOZZIK IU PUBLIKOHET BASHKËPUNIMI MUZIKOR

U THA QË U NDANË, LOREDANËS DHE MOZZIK IU PUBLIKOHET BASHKËPUNIMI MUZIKOR

Loredana Zefi kohët e fundit është mjaft aktive me publikimin e projekteve të reja muzikore, që po priten mjaft mirë nga publiku.

Kënga e saj në bashkëpunim me Mozzik e cila është pjesë e albumit, është publikur në Soundcloud, shkruan Insajderi.

Kënga titullohet  “Nicht Allein” dhe ende nuk është publikuar në rrjetin e saj zyrtar.

Para 8 orëve ajo ka publikur këngën më të re “Genick’ ku ka arritur një shikushmëri prej 700 mijë dëgjimesh në kanalin e saj në Youtube.

Çifti i shumëpërfolur ka pasur një krizë  martesore në raportin e tyre teksa të gjithë po aludojnë mbi shkaqet, mirëpo pas disa javësh ata përsëri janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit/Insajderi.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *