I dashuri i Duas ndryshoi look dhe këngëtarja s’i rezistoi dot as publikisht

I dashuri i Duas ndryshoi look dhe këngëtarja s’i rezistoi dot as publikisht

Prej disa muajsh, Dua Lipa ka nisur romancën e re me vëllain e motrave Hadid, Anwar-in.

Ata janë shfaqur kudo në publik së bashku dhe nuk ngurrojnë t’i shprehin ndjenjat në sytë e botës, duke treguar sa të dashuruar janë.

Sigurisht, nuk mungojnë komentet ngacmuese e komplimentet në rrjetet sociale, që tërheqin gjithmonë vëmendjen e fsnsave.

Së fundmi, Anwar-i ka ndryshuar look duke u kthyer në bjond dhe Dua s’ka rezistuar pa i bërë një koment kur e ka parë.

“Një ëngjëll i vogël në jetën reale!”- i shkruan këngëtarja shqiptare, e cila mesa duket e ka pëlqyer shumë me këtë pamje.

Po ju si ju duket Anwar-i bjond?

 

 

 

 

/albeu/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *