Leonora Jakupi mahnitë me foton e fundit

Leonora Jakupi mahnitë me foton e fundit

Leonora Jakupi nuk është një prej atyre këngëtarëve që shpërndan shpesh foto në rrjetet sociale.

Ajo ka postuar sonte një foto me një fustan të zi dhe ka të vëna byzheteri të ndryshme që i shkojnë për shtati, duke e bërë të duket shumë elegante.

View this post on Instagram

💃

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

/Observer/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *