MORENA TARAKU BËN GJEST TË PAHIJSHËM NË RRUGËT E ZVICRËS

MORENA TARAKU BËN GJEST TË PAHIJSHËM NË RRUGËT E ZVICRËS

Këngëtarja Morena Taraku është duke bërë xhirimet e videoklipit të saj më të ri.Ajo po publikon imazhe dhe video nga prapaskenat e klipit.

Së fundi, ka publikuar një video në Instagram, ku shihet bashkë në makinë  të firmës ‘Rollsroyce‘, por Morena bën një gjest jo edhe të mirë.

Këngëtarja, shihet duke sharë disa persona të cilët kalojnë rrugës me motor.

Shikoni videon më poshtë, të cilën artistja e ka publikuar vetë.

Ndryshe, sipas postimeve të saj shumë shpejt do publikoi këngën e re me titull ‘Missed call’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *